Komunikat

Przerwa blogowa do Poniedziałku Wielkanocnego.
Wszystkim odwiedzającym mój blog życzę Wesołych Świąt!

hortensja

Informacje o admin

Ewa Bieńczycka urodzona w 1952 roku w Przemyślu. Artysta malarz
Ten wpis został opublikowany w kategorii 2009, dziennik ciała. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Komunikat

 1. marek pisze:

  powinnaś Ewo rozważyć moderacje komentarzy, by ci plankton nie spamował.

 2. Ewa pisze:

  Panie Marku, dzięki wielkie, byłam przed chwilą w środku portalu i wie Pan, idą święta, trudno to wszystko tak pospiesznie przeczytać. Nie wiem w dalszym ciągu, czy moje zainteresowania i priorytety artystyczne zgodne są z Tym portalem. Ja np., w przeciwieństwie do Waszego Szefa, nie znoszę filmu „Pasja” Mela Gibsona, uważam ten film za kicz straszny i co ja na to poradzę. Kłócić się będę? Przecież nikogo nie przekonam, nie mam ani takiej siły perswazyjnej ani też i powodu przekonywania. Każdy już się jakoś zastał w swojej wizji świata i bardzo trudno to zmieniać.
  Wasz portal przypominaj mi „forum prozatorskie”, do którego nigdy nie należałam, ale ten układ jest chyba podobny. To jest przeznaczone dla ludzi o podobnym sposobie myślenia, taka grupa artystyczna, dyskusyjna. Trochę to ograniczające i deprymujące, ponieważ nie wypada wejść i wyjść i trząsnąć drzwiami, no, nic nie wypada. Nie wpada też się obrazić, odejść, bo jak to, za co, przecież nikt nie zawinił, niczego złego nie zrobił. Dlatego myślę, że forma bloga na te dzisiejsze, prędkie czasy, jest bardzie praktyczna, gdyż można coś wpisać w czasie tzw. cygaret pauzy i to pod innym nickiem dla niepoznaki, że nikt nas nie czyta, gdy właśnie upiekliśmy 1500 pierniczków i pozostaje nam jeszcze tyle samo, ale odpocząć trzeba.

 3. Ewa pisze:

  >marek
  Marku, to sami swoi.
  Ja mam tak blog nastawiony, że jak jest podany link, to on jest w poczekalni i mogę uaktywnić lub nie. Gorzej jest z wirusami. Syn znowu całą noc na to oddał i mówi, że potrzebny jest tydzień. Wielki Tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *